VelaSmooth jest sprawdzonym sposobem walki z cellulitem. Jest szybka, przyjemna i efektywna. 10 zabiega VelaSmooth daje dużo lepszy rezultat niż 20 konkurencyjnych endermo masaży.

VelaSmooth pomaga na cellulit ale... może też pomóc w odchudzaniu, tylko że nie sama. W tym celu należy połączyć zabiegi antycellulitowe VelaSmooth z zabiegami selektywnego odchudzania VelaShape - taka procedura nazywa sie VelaShape Plus i składa się z 6 zabiegów VelaSmooth i 4 zabiegów VelaShape wykonywanych naprzemiennie.

Zabieg na cellulit i odchudzanie

VelaShape jest młodszą siostrą VelaSmooth i podobnie jak ona opiera swoje działanie o kombinacje prądu RF, światła podczerwonego, masażu podciśnieniowego i mechanicznego. Jednak z racji innego celu (wyszczuplanie sylwetki, odchudzanie dużych obszarów ciała) zupełnie inaczej rozłożono akcenty zabiegu. VelaShape bardzo silnie i głęboko rozgrzewa tkankę tłuszczową co doprowadza do gwałtownego przyśpieszenia metabolizmu w obszarze zabiegu. Masaż natomiast jest zdecydowanie słabszy niż w wypadku VelaSmooth. Pełni on jedynie funkcje wspomagającą - ułatwia dostarczenie zwiększonej ilości tlenu, koniecznego do skutecznego spalania tłuszczu oraz wspomaga pozbycie się z organizmu produktów metabolizmu.

Połączenie tych dwóch zabiegów w jedną procedurę nazywaną VelaShape Plus stworzyło zupełnie nową jakość. Po raz pierwszy hasło Szczupła i bez Cellulitu stało się czymś więcej niż tylko zgrabnym sloganiem marketingowym.

VelaShape Plus swoją moc czerpie z synergii jaka zachodzi pomiędzy zabiegami VelaShape i VelaSmooth. VelaSmooth silnie masując i delikatnie przegrzewając podskórną tkankę tłuszczową doskonale przygotowuje pole działania dla VelaShape - zabieg VelaShape wykonany kilka dni po zabiegu VelaSmooth może być nawet o 30% skuteczniejszy! Natomiast VelaShape, zabieg który jak żaden inny potrafi przyśpieszyć metabolizm tłuszczu, powoduje zmniejszenie przerośniętych komórek tłuszczowych, które znajdują się tuż pod skórą i są jedną z przyczyn powstania cellulitu.

Opisana powyżej synergia sprawia, że 6 zabiegów VelaSmooth wykonanych naprzemiennie z 4 zabiegami VelaShape daje znacznie lepszy rezultat niż 10 zabiegów VelaSmooth i 4 zabiegi VelaShape wykonywanych oddzielnie. Efekty są naprawdę bardzo dobre.

 

Skuteczny zabieg na cellulit i odchudzanie
efekt odchudzania po zabiegu VelaShape Plus

10 zabiegów zamiast 14 to oszczędność czasu i... pieniędzy ponieważ cena procedury VelaShape Plus jest bardzo korzystna. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do KształtoSfery, na bazie której doświadczeń i we współpracy z którą powstała ta wyjątkowo skuteczna procedura modelowania sylwetki - szczegóły znajdziecie Państwo tutaj - www.ksztaltosfera.pl/oferta/velashapeplus