Rekomendowane oferty Velasmooth - zabieg na cellulit

VelaSmooth skuteczny zabieg na cellulit

Cellulit, skuteczne zabieg antycellulitowe. Wiemy jaki jest skuteczny sposób na cellulit. Z VelaSmooth pozbędziesz się cellulitu - na zawsze

VelaSmooth jest sprawdzonym sposobem walki z cellulitem. Jest szybka, przyjemna i efektywna. 10 zabiega VelaSmooth daje dużo lepszy rezultat niż 20 konkurencyjnych endermo masaży.

VelaSmooth pomaga na cellulit ale... może też pomóc w odchudzaniu, tylko że nie sama. W tym celu należy połączyć zabiegi antycellulitowe VelaSmooth z zabiegami selektywnego odchudzania VelaShape - taka procedura nazywa sie VelaShape Plus i składa się z 6 zabiegów VelaSmooth i 4 zabiegów VelaShape wykonywanych naprzemiennie.

Zabieg na cellulit i odchudzanie

VelaShape jest młodszą siostrą VelaSmooth i podobnie jak ona opiera swoje działanie o kombinacje prądu RF, światła podczerwonego, masażu podciśnieniowego i mechanicznego. Jednak z racji innego celu (wyszczuplanie sylwetki, odchudzanie dużych obszarów ciała) zupełnie inaczej rozłożono akcenty zabiegu. VelaShape bardzo silnie i głęboko rozgrzewa tkankę tłuszczową co doprowadza do gwałtownego przyśpieszenia metabolizmu w obszarze zabiegu. Masaż natomiast jest zdecydowanie słabszy niż w wypadku VelaSmooth. Pełni on jedynie funkcje wspomagającą - ułatwia dostarczenie zwiększonej ilości tlenu, koniecznego do skutecznego spalania tłuszczu oraz wspomaga pozbycie się z organizmu produktów metabolizmu.

Połączenie tych dwóch zabiegów w jedną procedurę nazywaną VelaShape Plus stworzyło zupełnie nową jakość. Po raz pierwszy hasło Szczupła i bez Cellulitu stało się czymś więcej niż tylko zgrabnym sloganiem marketingowym.

VelaShape Plus swoją moc czerpie z synergii jaka zachodzi pomiędzy zabiegami VelaShape i VelaSmooth. VelaSmooth silnie masując i delikatnie przegrzewając podskórną tkankę tłuszczową doskonale przygotowuje pole działania dla VelaShape - zabieg VelaShape wykonany kilka dni po zabiegu VelaSmooth może być nawet o 30% skuteczniejszy! Natomiast VelaShape, zabieg który jak żaden inny potrafi przyśpieszyć metabolizm tłuszczu, powoduje zmniejszenie przerośniętych komórek tłuszczowych, które znajdują się tuż pod skórą i są jedną z przyczyn powstania cellulitu.

Opisana powyżej synergia sprawia, że 6 zabiegów VelaSmooth wykonanych naprzemiennie z 4 zabiegami VelaShape daje znacznie lepszy rezultat niż 10 zabiegów VelaSmooth i 4 zabiegi VelaShape wykonywanych oddzielnie. Efekty są naprawdę bardzo dobre.

 

Skuteczny zabieg na cellulit i odchudzanie
efekt odchudzania po zabiegu VelaShape Plus

10 zabiegów zamiast 14 to oszczędność czasu i... pieniędzy ponieważ cena procedury VelaShape Plus jest bardzo korzystna. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do KształtoSfery, na bazie której doświadczeń i we współpracy z którą powstała ta wyjątkowo skuteczna procedura modelowania sylwetki - szczegóły znajdziecie Państwo tutaj - www.ksztaltosfera.pl/oferta/velashapeplus

 Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wspólnej promocji VelaSmooth.pl i KształtoSfery.

W ramach promocji możecie Państw wykonać najlepszy zabieg antycellulitowy na rynku VelaSmooth, bazujący na połączeniu technologii ELOS z masażem podciśnieniowym i mechanicznym, taniej aż o 500 zł. Zyskasz nie tylko 500 zł ale także gwarancję, że zabieg zostanie wykonany zgodne z regułami sztuki, przez doświadczony personel Certyfikowanego Ośrodka VelaSmooth - KształtoSfery.

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy:

  • wydrukować tą stronę,
  • zadzwonić do KształtoSfery, pod numer 604496321, w celu ustalenia terminu zabiegu - koniecznie poinformuj, że posiadasz nasz talon,
  • przyjdź na zabieg i wykorzystaj swój talon - pozbędziesz się cellulitu i dodatkowo oszczędzisz 500 złotych .

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

 

* Każdy z Państwa może wykorzystać 1 talon.

** Talonów nie można łączyć z promocjami i ofertami specjalnymi KształtoSfery,

*** Talony nie stanowią środka płatniczego i nie mogą być przedmiotem obrotu innego niż opisany powyżej

 
VelaSmooth - zabieg na cellulit z certyfikatem skuteczności FDA - pozbądź się problemu z cellulitem - na zawsze! VelaSmooth to światowy lider w zakresie walki z cellulitem. Każdego dnia, na całym świecie wykonuje się tysiące zabiegów VelaSmooth. Klienci, którzy korzystali z VelaSmooth chwalą bardzo dobre efekty zabiegu, wysoki komfort i brak rekonwalescencji. Dodatkowo zgodnie z opiniami Klientów VelaSmooth znacząco poprawia jędrność skóry, przyśpiesza procesy limfatyczne oraz poprawia ogólne samopoczucie. Zabieg jest rekomendowany dla osób mających problemy z cellulitem ale także jak o drenaż limfatyczny, zabieg relaksacyjny, sposób na usunięcie efektów zmęczenia fizycznego i psychicznego.

 

Zabieg antycellulitowy na uda
Zabieg VelaSmooth na cellulit (źródło: KształtoSfera)

 

Cellulit, pomarańczowa skórka, utrapienie większości z nas:( - czym jest i jak z nim walczyć.

Cellulit – nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej.

Ta definicja sama w sobie wskazuje na poziom skomplikowania zagadnienia walki z cellulitem. Aby go zwalczyć nie wystarczy masowanie skóry, rozciąganie, męczenie - te elementy są konieczne ale niewystarczające ponieważ co najmniej 50% problemu tkwi w "nieprawidłowo rozmieszczonej tkance tłuszczowej". Zabieg dedykowane odchudzania, niestety także nie dadzą dobrego rezultatu ponieważ one nic nie pomagają w związku z "obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej".

VelaSmooth to pierwsze i dzięki ochronie patentowej jedyne urządzenie, które skutecznie likwiduje cellulit. Tajemnicą skuteczności VelaSmooth jest jednoczesne oddziaływanie na wszystkie aspekty cellulitu.

  • podskórna tkanka tłuszczowa - wykorzystywana przez VelaSmooth technologia elos (połączenie światłą IR i prądu bipolarnego RF) skutecznie redukuje rozmiar komórek w podskórnej warstwie tkanki tłuszczowej, która przestaje miejscowo wypychać skórę,
  • wiązania włukniste - masaż podciśnieniowy plus masaż mechaniczny skutecznie rozluźniają wiązania włukniste, uelastyczniają skórę co w efekcie daje trwały efekt wypłaszczenia skóry, która teraz ładnie "przylega" do skorygowanej tkanki tłuszczowej.

 

mechanizm usuwania cellulitu velasmooth
mechanizm działania VelaSmooth
skutecznego zabiegu na cellulit

Jednocześnie intensywny masaż podciśnieniowy stymuluje układ limfatyczny, który skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i powoduje zwiększenie obiegu krwi w skórze i podskórnej tkance tłuszczowej, poprawia ukrwienie tych obszarów co znakomicie przyśpiesza wszelkie procesy regeneracyjne. Kompleksowe działanie VelaSmooth zapewnia skuteczną walkę z cellulitem - 10 zabiegów pozwala osiągnąć bardzo dobre rezultaty u zdecydowanej większości Klientów.

 

zabiegi VelaSmooth we wrocławiu ksztaltosfera
cellulit przed zabiegiem VelaSmooth
velasmooth efekty zabiegu ksztaltosferta poznań
skóra po 10 zabiegach VelaSmooth - już bez cellulitu

 

 Skuteczny zabieg antycellulitowy VelaSmooth jest wykonywany w serii 10 zabiegów. Najlepsze efekty uzyskiwane są przy wykonywaniu dwóch zabiegów w tygodniu - można wykonać zabiegi częściej np. co 2-3 dni. Przerwa pomiędzy zabiegami dłuższa niż 7 dni znacząco obniża skuteczność zabiegu.

Zabieg VelaSmooth nie wymaga rekonwalescencji - zabieg trwa około 45 minut, możesz go wykonać nawet w przerwie na lunch, i bezpośrednio po nim wrócić do swoich codziennych obowiązków.

VelaShmooth nie wymaga stosowania żadnego "ubarnka" - zabieg wykonywany jest z użyciem specjalnego balsamu, który nie tylko zapewnia płynne prowadzenie głowicy zabiegowej po skórze ale dodatkowo poprawia przewodzenie prądu bipolarnego RF. Podczas wykonywania zabiegu VelaSmooth operator wykonujący zabieg na bieżąco może obserwować reakcję skóry na zabieg i modyfikować parametry zabiegu tak, aby uzyskać możliwie najlepszy rezultat - urządzenia wymagające zastosowania "ubranka" zmuszają operatora do wykonania "znormalizowanego" zabiegu, który bazuje na uśrednionej reakcji skóry na zabieg co wynika z tego, że skóra i jej reakcja na zabieg jest ukryta pod "ubrankiem".

VelaSmooth rekomenduje wykonywanie zabiegów przypominających w odstępach 2-3 miesięcy

Jedno zdjęcie jest więcej warte niż 1000 słów - zobacz jak dobre rezultaty gwarantuje zabieg VelaSmooth.

Walka z cellulitem nie musi być trudna i długa jeżeli... wybierzesz oryginalne urządzenie VelaSmooth i certyfikowany gabinet

Skuteczny zabieg na cellulit - Poznań

Efekty zabiegu VelaSmooth cellulit (źródło: KształtoSfera Poznań)
Skuteczne sposób na celllulit na nogach - Wrocław
Zabieg VelaSmooth na cellulit (źródło: KształtoSfera Wrocław)

Więcej zdjęć pokazujących jak dobre rezultaty zabiegów VelaSmooth (zabieg antycellulitowy) mogą osiągnąć najlepsi profesjonaliści znajdziecie Państwo tutaj