Rekomendowane oferty Velasmooth - zabieg na cellulit
 
VelaSmooth - zabieg na cellulit z certyfikatem skuteczności FDA - pozbądź się problemu z cellulitem - na zawsze! VelaSmooth to światowy lider w zakresie walki z cellulitem. Każdego dnia, na całym świecie wykonuje się tysiące zabiegów VelaSmooth. Klienci, którzy korzystali z VelaSmooth chwalą bardzo dobre efekty zabiegu, wysoki komfort i brak rekonwalescencji. Dodatkowo zgodnie z opiniami Klientów VelaSmooth znacząco poprawia jędrność skóry, przyśpiesza procesy limfatyczne oraz poprawia ogólne samopoczucie. Zabieg jest rekomendowany dla osób mających problemy z cellulitem ale także jak o drenaż limfatyczny, zabieg relaksacyjny, sposób na usunięcie efektów zmęczenia fizycznego i psychicznego.

 

Zabieg antycellulitowy na uda
Zabieg VelaSmooth na cellulit (źródło: KształtoSfera)

 

Cellulit, pomarańczowa skórka, utrapienie większości z nas:( - czym jest i jak z nim walczyć.

Cellulit – nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej.

Ta definicja sama w sobie wskazuje na poziom skomplikowania zagadnienia walki z cellulitem. Aby go zwalczyć nie wystarczy masowanie skóry, rozciąganie, męczenie - te elementy są konieczne ale niewystarczające ponieważ co najmniej 50% problemu tkwi w "nieprawidłowo rozmieszczonej tkance tłuszczowej". Zabieg dedykowane odchudzania, niestety także nie dadzą dobrego rezultatu ponieważ one nic nie pomagają w związku z "obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej".

VelaSmooth to pierwsze i dzięki ochronie patentowej jedyne urządzenie, które skutecznie likwiduje cellulit. Tajemnicą skuteczności VelaSmooth jest jednoczesne oddziaływanie na wszystkie aspekty cellulitu.

  • podskórna tkanka tłuszczowa - wykorzystywana przez VelaSmooth technologia elos (połączenie światłą IR i prądu bipolarnego RF) skutecznie redukuje rozmiar komórek w podskórnej warstwie tkanki tłuszczowej, która przestaje miejscowo wypychać skórę,
  • wiązania włukniste - masaż podciśnieniowy plus masaż mechaniczny skutecznie rozluźniają wiązania włukniste, uelastyczniają skórę co w efekcie daje trwały efekt wypłaszczenia skóry, która teraz ładnie "przylega" do skorygowanej tkanki tłuszczowej.

 

mechanizm usuwania cellulitu velasmooth
mechanizm działania VelaSmooth
skutecznego zabiegu na cellulit

Jednocześnie intensywny masaż podciśnieniowy stymuluje układ limfatyczny, który skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i powoduje zwiększenie obiegu krwi w skórze i podskórnej tkance tłuszczowej, poprawia ukrwienie tych obszarów co znakomicie przyśpiesza wszelkie procesy regeneracyjne. Kompleksowe działanie VelaSmooth zapewnia skuteczną walkę z cellulitem - 10 zabiegów pozwala osiągnąć bardzo dobre rezultaty u zdecydowanej większości Klientów.

 

zabiegi VelaSmooth we wrocławiu ksztaltosfera
cellulit przed zabiegiem VelaSmooth
velasmooth efekty zabiegu ksztaltosferta poznań
skóra po 10 zabiegach VelaSmooth - już bez cellulitu

 

 Skuteczny zabieg antycellulitowy VelaSmooth jest wykonywany w serii 10 zabiegów. Najlepsze efekty uzyskiwane są przy wykonywaniu dwóch zabiegów w tygodniu - można wykonać zabiegi częściej np. co 2-3 dni. Przerwa pomiędzy zabiegami dłuższa niż 7 dni znacząco obniża skuteczność zabiegu.

Zabieg VelaSmooth nie wymaga rekonwalescencji - zabieg trwa około 45 minut, możesz go wykonać nawet w przerwie na lunch, i bezpośrednio po nim wrócić do swoich codziennych obowiązków.

VelaShmooth nie wymaga stosowania żadnego "ubarnka" - zabieg wykonywany jest z użyciem specjalnego balsamu, który nie tylko zapewnia płynne prowadzenie głowicy zabiegowej po skórze ale dodatkowo poprawia przewodzenie prądu bipolarnego RF. Podczas wykonywania zabiegu VelaSmooth operator wykonujący zabieg na bieżąco może obserwować reakcję skóry na zabieg i modyfikować parametry zabiegu tak, aby uzyskać możliwie najlepszy rezultat - urządzenia wymagające zastosowania "ubranka" zmuszają operatora do wykonania "znormalizowanego" zabiegu, który bazuje na uśrednionej reakcji skóry na zabieg co wynika z tego, że skóra i jej reakcja na zabieg jest ukryta pod "ubrankiem".

VelaSmooth rekomenduje wykonywanie zabiegów przypominających w odstępach 2-3 miesięcy